Ładowanie obrazka...

Konferencja PulsHR_Day

15 listopada 2017 • Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Cena : Bezpłatny

ZAMÓW WEŹ UDZIAŁ

Konferencja PulsHR_DAY, to wyjątkowe wydarzenie dedykowane polskiemu rynkowi pracy.

Spotkanie jest rozwinięciem cieszącej się ogromnym zainteresowaniem konferencji Silesia HR Trends. Głównym celem wydarzenia jest dyskusja o nowych trendach w obszarze HR, integracja środowiska branżowego oraz czerpanie inspiracji do tworzenia lepszego miejsca pracy. Towarzyszyć mu będą nowoczesne targi pracy i dzień kariery.

Ciekawa tematyka i wysoki poziom debat pozwolą na dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która dla uczestników stanowi nie tylko źródło inspiracji, ale również pomaga im zmierzyć się z wyzwaniami, z jakimi sektor mierzy się na co dzień. Konferencja PulsHR_DAY to także świetna okazja do networkingu. Można spotkać się z prezesami firm i doświadczonymi menedżerami z branży HR.

Podczas konferencji PulsHR_DAY w Katowicach spotkają się nie tylko pracodawcy, branża HR oraz decydenci ze świata administracji i samorządu, będzie to też okazja do czerpania wzorców od najlepszych – to tutaj będzie można poznać i posłuchać ludzi, którzy odnieśli różne, niekwestionowane sukcesy. Z odwiedzającymi Międzynarodowe Centrum Kongresowe podzielą się swoimi historiami, zaprezentują różne spojrzenia na rynek pracy i możliwości rozwoju kariery.

Konferencji PulsHR_DAY towarzyszyć będą także nagrody dla najlepszych pracodawców w Polsce – TOP 10 Pracodawców w Polsce , którzy łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Z racji tego, że wydarzenie odbywa się na Śląsku, wyłonimy również Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego.