V Wschodni Kongres Gospodarczy

Ładowanie obrazka...

Bezpłatny

ZAMÓW WEŹ UDZIAŁ

3-4 października 2018 r. • Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku (ul. Odeska 1)


Tegorocznemu, piątemu już Kongresowi, który odbędzie się w Białymstoku w dniach 3-4 października 2018 r., towarzyszy hasło “Tu spotyka się Zachód ze Wschodem”, podkreślając intencje przyświecające organizatorowi i partnerom Kongresu – chęć tworzenia otwartej przestrzeni do dyskusji, do konfrontowania i zbliżania stanowisk, poszukiwania tego, co wspólne, twórcze, co służy rozwojowi.

Nowe czynniki kształtujące sytuację w gospodarce Polski i Europy, dynamika zmian w regionie, nowe czynniki wzrostu, nowe szanse, wyzwania i problemy sprawiają, że zdecydowanie jest o czym dyskutować.

Agenda piątej edycji Wschodniego Kongresu Gospodarczego (w załączeniu) obejmuje w tym roku szerokie spektrum tematów – od niełatwych relacji między Unią Europejską a wschodem Europy, poprzez zagadnienia współpracy międzynarodowej, eksportu i ekspansji gospodarczej, po przemiany związane z cyfryzacją.

Motyw nowych technologii zmieniających gospodarkę i życie, niosących niezwykłe możliwości i nieznane zagrożenia będzie się przewijał w wielu punktach programu dwudniowego Kongresu.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!