HoReCa w Polsce - lista 295+125 firm restauracyjnych - edycja 2016

Ładowanie obrazka...

Cena : 1 000,00 zł

ZAMÓW ZAMÓW


HoReCa w Polsce - lista 295+125 firm restauracyjnych - edycja 2016

Prezentujemy nowe zestawienie największych restauratorów i firm z sektora gastronomii działających na polskim rynku. Trzecia edycja naszego raportu obejmuje blisko 300 podmiotów uszeregowanych według przychodów za rok 2015 (125 pozycji) oraz 2014 (295 pozycji).


Rosną wydatki na gastronomię i catering w naszym kraju, choć wciąż gonimy naszych południowych sąsiadów oraz kraje Europy Zachodniej. Nasza lista firm z branży gastronomicznej umożliwia porównanie kondycji największych graczy. Bazując na danych dotyczących sprzedaży i zysków osiąganych przez spółki, prezentujemy ich pozycję na tym rosnącym i perspektywicznym rynku.

W przypadku 295 firm uwzględniono dane finansowe za rok 2014, z kolei lista 125 powstała w oparciu o dane za rok 2015. Oprócz wyników finansowych obie listy zawierają dane adresowe ujętych podmiotów, co umożliwia firmom spożywczym zbadanie rynku pod względem zaoferowania dostaw produktów oraz usług do przedsiębiorstw szykujących się do intensywnego rozwoju rynku HoReCa w Polsce.

Polecamy również drugą część raportu HoReCa poświęconą branży hotelarskiej.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!