Lista 270+80 firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego - edycja 2016

Ładowanie obrazka...

Cena : 1 000,00 zł

ZAMÓW ZAMÓW


Lista 270+80 firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego - edycja 2016

Prezentujemy najbardziej aktualne i kompletne zestawienie przedsiębiorstw z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego.


W jednym pakiecie oferujemy dwie listy uwzględniające czołowe podmioty działające na rynku przetwórstwa owoców i warzyw. W przypadku 270 firm uwzględniono dane finansowe za rok 2014, z kolei lista 80 powstała w oparciu o dane za rok 2015.

Na przestrzeni ostatnich trzech lat znacznie spadła kondycja polskiego sektora owocowo-warzywnego. Nad sektorem wiszą ciemne chmury, nie tylko z powodu wprowadzonego przez Rosjan embarga. Eksport hamuje, a sektorowi grozi spora nadprodukcja. Znajduje to swoje potwierdzenie w twardych danych dotyczących kondycji przedsiębiorstw. Bazując na najnowszych dostępnych danych, pokazujemy pozycję krajowych firm.

W opracowaniu przygotowanym przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze ekspertów dotyczące aktualnych trendów i perspektyw dla rynku przetwórstwa owoców i warzyw w Polsce.

"Lista 270+80 firm z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego" została sporządzona we wrześniu br. i obejmuje lata 2014-2015.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!