TOP 300 największych najemców centrów handlowych w Polsce - edycja 2016

Ładowanie obrazka...

Cena : 1 000,00 zł

ZAMÓW ZAMÓW


TOP 300 największych najemców centrów handlowych w Polsce - edycja 2016

Prezentujemy najbardziej aktualne i unikalne zestawienie największych najemców centrów handlowych w Polsce. Nowa lista obejmuje 317 firm.


Rynek centrów handlowych w Polsce to blisko 460 galerii. Aktywny rozwój w nich prowadzi około 250 sieci. Czego potrzebuje sektor? Oczywiście klientów, najlepiej bogatych, ale kluczem do rozwoju są debiuty nowych marek - takich, których jeszcze nie było i które zaskoczą. A rynek się kurczy... Tylko w tym roku z Polski zniknęło lub planuje to zrobić 10 sieci handlowych. Są i debiuty, jednak ich liczba zmniejszyła się w stosunku do lat ubiegłych i nie każdy okazał się udany.

Jak w tej sytuacji zmienia się pozycja czołowych najemców? Jakie kierunki rozwoju rynku są najbardziej perspektywiczne? Lista TOP 300 najemców, przygotowana przez naszą redakcję we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode, to kompendium wiedzy obrazujące kondycję spółek rozwijających sieci sklepów, punktów usługowych i lokali gastronomicznych, a także wszelkiej innej działalności prowadzonej na terenie centrów handlowych. Przedstawiamy wyniki finansowe tych podmiotów (w części przypadków również za rok 2015), osoby kierujące przedsiębiorstwami oraz adresy stron internetowych.

W opracowaniu publikujemy również komentarze ekspertów dotyczące aktualnych trendów i perspektyw dla rynku najemców centrów handlowych w Polsce. Lista TOP 300 została sporządzona w październiku br. i obejmuje głównie lata 2014-2015.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!