Strefa Premium propertynews.pl - 1 rok

Ładowanie obrazka...

Cena OD: 890,00 zł

ZAMÓW Zobacz wszystkie opcje zakupu

Strefa Premium propertynews.pl to miejsce stworzone dla kadry zarządzającej w spółkach deweloperskich i firmach inwestujących na rynku nieruchomości komercyjnych, agencjach doradczych, sieciach handlowych, firmach dostarczających usługi i produkty oraz instytucjach i bankach finansujących inwestycje, a także samorządowców. Naszym Abonentom zapewniamy dostęp do unikalnych informacji, profesjonalnej wiedzy i narzędzi niezbędnych w codziennej pracy.


Co znajdziesz w Strefie Premium

Unikatowe treści i nieograniczony dostęp do archiwum

Informacje, rynkowe podsumowania, zestawienia i raporty, analizy, opinie, wywiady.

Nowe inwestycje, strategie spółek, analiza lokalnych rynków nieruchomości komercyjnych, zestawienia największych inwestycji w różnych sektorach, „success story” rynkowych graczy, opinie cenionych graczy na rynku nieruchomości komercyjnych, analityków i ekspertów, wywiady z osobami zarządzającymi spółkami działającymi w sektorze, wywiady z samorządowcami, instytucjami finansującymi, aktualne oferty inwestycyjne, zmiany prawne i ich następstwa oraz inne tematy dostępne tylko u nas.

Rankingi i zestawienia

Aktualne i archiwalne listy najdynamiczniej rozwijających się firm z branży hotelowej oraz największych najemców centrów handlowych w Polsce. Zobacz rzetelny obraz rynku i zachodzących na nim zmian.

Jeżeli zdecydujesz się na roczny abonament Strefy Premium, uzyskasz kod rabatowy uprawniający do zakupu wszystkich rankingów ze zniżką 50%. Abonamenty Strefy Premium nie obejmują rankingów.

Archiwum Property Magazine i Property Design Magazine

Artykuły z bieżących numerów magazynów "Property Magazine" i "Property Design Magazine". Zyskaj dostęp do archiwalnych wydań w jednym miejscu. Czytaj wygodnie na komputerze, tablecie i smartfonie.

Dodatkowe alerty propertynews.pl

Wybierz dowolne słowa kluczowe, aby otrzymywać powiadomienia o nowych publikacjach na ulubiony temat. Standardowo możesz wskazać 10 haseł, w Strefie Premium bez ograniczeń.

Udział w najważniejszych wydarzeniach

Jeżeli zdecydujesz się na roczny abonament Strefy Premium, uzyskasz pierwszeństwo uczestnictwa w kongresach, konferencjach, seminariach i wydarzeniach specjalnych organizowanych przez Grupę PTWP.

 

 

Opinie użytkowników (6)

4,8/5
na podstawie 6 komentarzy
 • 11 czerwiec 2019 12:27
  Polecam
  Maciej
 • 11 czerwiec 2019 11:40
  Polecam, konkretne materiały przydatne w pracy
  Mateusz
 • 15 luty 2019 09:36
  kupiłbym, gdyby była wersja angielska
  Jarosław Król
 • 22 luty 2018 14:08
  Artykuły na bardzo wysokim poziomie, nie same newsy, których wszędzie pełno, ale widać, że tematy są szczegółowo opisywane.
  Izabela
 • 22 luty 2018 13:23
  Dosyć dobre wiadomości i dużo ciekawostek o biznesach ludzi z branży, brakuje więcej takich tekstów jak np. o historii rodziny Kruk, ale nadal warto mieć dostęp!
  Krystyna Jawosz
 • 20 styczeń 2018 19:14
  Dużo dobrych treści. Warte swojej ceny.
  Marek

Polecane