Lista 600 zakładów mięsnych w Polsce - edycja 2017

Ładowanie obrazka...

Cena : 1 300,00 zł

ZAMÓW ZAMÓW


Lista 600 zakładów mięsnych w Polsce - edycja 2017

To już piąta edycja "Listy największych zakładów mięsnych w Polsce". Prezentujemy najbardziej aktualne i kompleksowe zestawienie przedsiębiorstw z branży mięsnej dostępne na polskim rynku wydawniczym.


Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto analizowanych przedsiębiorstw w latach 2014-2015. O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2015. W przypadku braku takich danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Kompletne zestawienie obejmuje 600 zakładów mięsnych działających na rodzimym rynku. Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw mięsnych.

W opracowaniu przygotowanym przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze ekspertów.

"Lista 600 zakładów mięsnych w Polsce" została sporządzona w maju br.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!