Lista 700 sieci detalicznych i hurtowych w Polsce - edycja 2017

Ładowanie obrazka...

Cena : 1 000,00 zł

ZAMÓW ZAMÓW


Lista 700 sieci detalicznych i hurtowych w Polsce - edycja 2017

Przedstawiamy oczekiwaną publikację: najnowszą listę 700 sieci detalicznych i hurtowych, przygotowaną przez wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska we współpracy z zespołem redakcyjnym serwisów PortalSpozywczy.pl i DlaHandlu.pl. To już piąta edycja zestawienia, która razem z archiwalnymi raportami handlowymi dostępnymi w Strefie Premium pokazuje pełny obraz zmian na rynku handlu detalicznego i hurtowego, jakie dokonały się na przestrzeni kilku lat.


Lista obejmuje blisko 700 największych firm z branży handlowej. Tym samym jest najszerszym i najbardziej kompletnym zestawieniem podmiotów prowadzących handel detaliczny i hurtowy w Polsce. W przypadku 242 sieci detalicznych oraz 128 sieci hurtowych o miejscu zdecydowała suma przychodów za rok 2015. Łącznie zestawienie obejmuje 695 przedsiębiorstw. Oprócz najaktualniejszych dostępnych danych finansowych zestawienie zawiera dane kontaktowe i adresowe wskazanych firm.

Jak wynika z zestawienia przychodów sieci detalicznych i hurtowych w latach 2014-2015, liderzy rynkowi z roku na rok rosną w siłę. W handlu detalicznym 15 sieci osiąga przychody powyżej 2 mld zł, zaś w handlu hurtowym takich podmiotów jest 6. Największymi wygranymi ostatnich lat na polskim rynku FMCG są sieci dyskontowe, których udział podwoił się w ciągu zaledwie 6 lat. Przychody i udziały rynkowe dyskontów rosną pomimo mniejszej liczby otwarć, co oznacza, że lepsze wyniki generują działające już sklepy.

Czołowe spółki handlowe systematycznie zwiększają efektywność biznesową i są w stanie nadal uzyskiwać znaczącą przewagę nad mniejszymi graczami. Nasze zestawienie danych finansowych pokazuje rzeczywistą sytuację rynkową firm handlu hurtowego i detalicznego. Raport zawiera komentarze ekspertów i menedżerów z branży handlowej.

Zapraszamy do pobrania aktualnej i unikatowej "Listy 700 sieci detalicznych i hurtowych w Polsce".

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!