Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2018

Ładowanie obrazka...

Cena : 1 000,00 zł

ZAMÓW ZAMÓW


Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2018

Prezentujemy nowe, najbardziej aktualne i kompletne zestawienie przedsiębiorstw działających w branży alkoholowej - producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa.


Raport zawiera 2 listy. Pierwsza z nich obejmuje 86 podmiotów produkujących i dystrybuujących alkohole. Druga lista obejmuje 36 firm będących dystrybutorami alkoholi na polskim rynku. Łącznie prezentujemy informacje o 122 przedsiębiorstwach i zakładach.

O miejscu firm na obu listach zdecydowała suma przychodów za rok 2016. W przypadku braku nowych danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto kilkudziesięciu analizowanych przedsiębiorstw w latach 2015-2016.

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw z sektora alkoholi mocnych, wina i piwa.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze dotyczące aktualnej sytuacji rynkowej i perspektyw dla branży.

Analiza branżowa to wyjątkowe zestawienie, które daje szansę na porównanie kondycji ważnych graczy na rynku alkoholi w Polsce.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!

Polecane