Property Forum Łódź

Ładowanie obrazka...

Bezpłatny

ZAMÓW WEŹ UDZIAŁ

6 grudnia 2022


Zapraszamy na najnowszą odsłonę konferencji regionalnej Property Forum Łódź 2022 – City Talk. Rozmowy z władzami samorządowymi, inwestorami i deweloperami o potencjale inwestycyjnym na rynku nieruchomości w Łodzi – to wszystko 6 grudnia w hotelu Vienna House by Wyndham (Andel's Lodz).

Po przerwie związanej z pandemią, Grupa PTWP, wydawca PropertyNews.pl, wraca z cyklem konferencji regionalnych, w tej edycji pod hasłem Property Forum Regiony – City Talk.

Spotkania Property Forum Regiony w miastach regionalnych z szefami spółek deweloperskich, firm inwestujących na rynku nieruchomości oraz władzami samorządowymi przyciągały tłumy, a wnioski z dyskusji były szeroko relacjonowane w mediach lokalnych oraz w serwisie PropertyNews.pl.

Wydarzenia Property Forum Regiony nierzadko były też areną ogłaszania ważnych inwestycji w regionach czy miejscem podpisywania umów na realizację istotnych dla miast projektów.

W trudnym momencie dla gospodarki, wśród wyzwań, jakie stoją przed władzami samorządowymi, w dobie rosnących kosztów wpływających na rentowność biznesu i atrakcyjność inwestycyjną miast i regionów potrzeba spotkań władz samorządowych i inwestorów jest ogromna. Atmosfera niepewności, wciąż zmieniającego się prawa wpływa na przyszłość branży nieruchomości. Dlatego 6 grudnia 2022 r., wracamy z pierwszą, najnowszą odsłoną konferencji regionalnej Property Forum Łódź 2022 – City Talk.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!