EEC Trends 2024

Ładowanie obrazka...

Bezpłatny

ZAMÓW WEŹ UDZIAŁ

8 lutego 2024 • Warszawa


Serdecznie zapraszamy do udziału w lutowym spotkaniu, rekomendując zarezerwowanie terminu w kalendarzu już teraz.

Najbliższa, 16. edycja EEC, największego tego typu wydarzenia w Europie Centralnej, odbędzie się tradycyjnie w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, w dniach 8-10 maja 2024 roku.

Misją Europejskiego Kongresu Gospodarczego od początku pozostaje idea otwartej debaty o przyszłości polskiej i europejskiej gospodarki. Kongres poprzedza co roku – rozpoczynająca się właśnie teraz – kampania, w której uczestniczą przedstawiciele wielu środowisk, osoby o wyjątkowych kompetencjach, autorytety w swoich specjalnościach. W toku interakcji i konsultacji wskazywane są istotne dla gospodarki tendencje, przełomowe technologie, nowe zjawiska, istotne problemy i rozwojowe szanse.

W czasie EEC Trends, tworzona w toku rozmów i wniosków, agenda EEC przybiera ostateczny kształt – aktualny, odpowiadający na wyzwania współczesności.

W trakcie tegorocznej edycji EEC Trends pod dyskusję trafią najważniejsze zjawiska w gospodarce: skutki skomplikowanej sytuacji geopolitycznej z wojną w Europie i kryzysem energetycznym na czele, transformacja sektora energii i procesy dostosowania gospodarki do wyzwań klimatycznych, a także zjawiska związane ze spowolnieniem gospodarczym oraz uwarunkowania i skutki cyfryzacji.

Debacie o problemach i wyzwaniach będzie towarzyszyła gala WNP Awards – nagrody, przyznawanej przez redakcję portalu WNP.PL. Bohaterami wieczoru będą ci, którzy – w niełatwych realiach i niestabilnym otoczeniu – zmieniają na lepsze polską gospodarkę.

Zapraszamy do współpracy, wymiany myśli i dzielenia się inspirującymi doświadczeniami w trakcie dyskusji i spotkań na EEC Trends!

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!