Koszyk

Załóż nowe konto lub zaloguj się, aby zamówić usługi lub zgłosić chęć udziału w konferencjach Grupy PTWP. Jedno konto pozwala w pełni zarządzać newsletterami, prenumeratami, rejestracjami na wydarzenia i innymi usługami. Informujemy, że dane przekazane w związku z założeniem konta lub zamówieniem naszych innych usług będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?


lub

Jak usunąć moje dane osobowe

Rejestracja

Hasło powinno zawierać minimum 8 znaków (w tym przynajmniej jedną cyfrę).
Prosimy o podanie adresu firmy/instytucji/organizacji/redakcji.
Wymagany format: 100100100 (proszę nie używać spacji, myślników, 0, + przed numerem)

  • Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych, podanych w formularzu, jest Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. oraz PTWP-ONLINE Sp. z o.o., działający jako współadministratorzy. Wspólne dane kontaktowe administratora: Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice, e-mail: odo@ptwp.pl.

Dane przetwarzamy w celach:
  • umożliwienia wygodnego korzystania z serwisów oraz usług dostępnych za ich pośrednictwem w szczególności z wykorzystaniem jednolitej platformy internetowej (bez konieczności odrębnych danych logowania/logowań, ponownego zapisu danych przy korzystaniu z różnych usług),
  • weryfikacji tożsamości użytkownika na potrzeby monitorowania nadużyć lub weryfikacji uprawnień do otrzymywania określonych treści lub usług,
  • informowania o treściach i usługach administratora lub partnerów administratora, których lista znajduje się tutaj,
  • prowadzenia marketingu, dopasowania treści i reklam do specjalności, branż lub zainteresowań użytkowników,
  • prowadzenia statystyk, pomiarów jakości i skuteczności,
  • obsługi reklamacji i zabezpieczenia roszczeń.
Osoba, której dane dotyczą uprawniona jest do dostępu do swoich danych, żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych; przysługuje jej także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec danego przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.