Liderzy rynku kawy i herbaty - edycja 2017

Ładowanie obrazka...

Cena : 599,99 zł

ZAMÓW ZAMÓW


Liderzy rynku kawy i herbaty - edycja 2017

Prezentujemy najnowsze, najbardziej aktualne zestawienie firm będących liderami rynku kawy i herbaty. Zestawienie obejmuje 31 przedsiębiorstw działających na krajowym rynku.


Nowy raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto analizowanych przedsiębiorstw w latach 2014-2015. O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2015. W przypadku braku nowych danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, przybliżamy sytuację na krajowym rynku kawowo-herbacianym.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy także dane adresowe oraz komentarze dotyczące aktualnych trendów i perspektyw dla branży.

Analiza branżowa przygotowana przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode to wyjątkowe zestawienie, które daje szansę na porównanie kondycji ważnych graczy na rynku kawy i herbaty w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!