Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2017

Ładowanie obrazka...

Cena : 800,00 zł

ZAMÓW ZAMÓW


Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2017

Prezentujemy nowe, najbardziej aktualne i kompletne zestawienie przedsiębiorstw działających na polskim rynku alkoholi. Lista obejmuje 114 firm: producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa.


O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2015. W przypadku braku nowych danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto kilkudziesięciu analizowanych przedsiębiorstw w latach 2014-2015.

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw z sektora alkoholi mocnych, wina i piwa.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze dotyczące aktualnej sytuacji rynkowej i perspektyw dla branży.

Analiza branżowa przygotowana przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode to wyjątkowe zestawienie, które daje szansę na porównanie kondycji ważnych graczy na rynku alkoholi w Polsce.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!