Przewodnik po chorobach zbóż i rzepaku (e-wydanie)

Ładowanie obrazka...

Cena : 14,99 zł

ZAMÓW ZAMÓW


Przewodnik po chorobach zbóż i rzepaku (e-wydanie)

Polecamy e-wydanie Przewodnika po chorobach zbóż i rzepaku. To praktyczny poradnik ułatwiający identyfikację najczęściej występujących chorób i podpowiadający, jak je zwalczać.


„Przewodnik po chorobach zbóż i rzepaku” jest poradnikiem, który ułatwi proces identyfikacji chorób bezpośrednio w polu. Zawiera opisy ponad 40 chorób udokumentowanych barwnymi fotografiami przedstawiającymi różne fazy rozwojowe, a także omówienie źródeł infekcji oraz czynników sprzyjających rozwojowi i występowaniu poszczególnych grzybów patogenicznych.

Publikacja powstała na podstawie wieloletniej pracy naukowej pracowników Zakładu Mikologii Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu. Mamy nadzieję, że nasz poradnik pomoże usystematyzować i wzbogacić wiedzę na temat chorób zbóż i rzepaku, na stałe znajdzie miejsce w bibliotece rolników praktyków, a ponadto spotka się z zainteresowaniem studentów oraz uczniów szkół rolniczych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem "Przewodnika.." w formie papierowej prosimy o kontakt z Działem Kolportażu i Prenumeraty pod numerem tel. 32 209 13 03 w. 135

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!