Lista 650 sieci detalicznych i hurtowych w Polsce - edycja 2018

Ładowanie obrazka...

Cena : 1 300,00 zł

ZAMÓW ZAMÓW


Lista 650 sieci detalicznych i hurtowych w Polsce - edycja 2018

Prezentujemy szóstą edycję najszerszego i najbardziej kompletnego zestawienia największych podmiotów branży handlowej. Nowa lista obejmuje 650 sieci detalicznych i hurtowych działających w Polsce.


Raport pokazuje, jak największe sieci detaliczne rosną w siłę głównie kosztem najsłabszych, niezrzeszonych sklepów. Jednym z elementów tej układanki jest konsolidacja, kolejnym upadłości. Zestawienie danych finansowych pokazuje rzeczywistą sytuację rynkową firm.

W przypadku 194 sieci detalicznych oraz 109 sieci hurtowych o miejscu zdecydowała suma przychodów za rok 2016. W niektórych przypadkach pod uwagę brano wyniki historyczne.

Obok informacji o przychodach ze sprzedaży i zyskach większości podmiotów raport zawiera ich dane kontaktowe i adresowe.

To najważniejszy raport handlowy 2018 roku! W połączeniu z poprzednimi edycjami listy największych sieci oraz analizami poszczególnych segmentów rynku handlowego nowa publikacja pokazuje pełny obraz zmian, jakie dokonały się w Polsce na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Lista 650 największych sieci detalicznych i handlowych w Polsce została opracowana w marcu 2018 r. przez redakcje serwisów PortalSpozywczy.pl i DlaHandlu.pl oraz wywiadownię gospodarczą Bisnode.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!

Polecane