Internetowe XVI Forum Rynku Zdrowia

Ładowanie obrazka...

Bezpłatny

ZAMÓW WEŹ UDZIAŁ

19-20 października 2020


Termin tegorocznego Forum skłania do prezentacji oraz omówienia rozwiązań mających prowadzić do poprawy funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej także w szerokim kontekście pandemicznej rzeczywistości, której wszyscy doświadczamy od kilku miesięcy. Oprócz debaty inauguracyjnej odbędą się sesje o bardzo zróżnicowanej tematyce, obejmującej politykę zdrowotną, organizację, finanse i zarządzanie, jak również terapie w wybranych dziedzinach medycyny.

Jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju innowacyjnych, w tym zdalnych rozwiązań w systemie opieki zdrowotnej, co m.in. stanowi implikację wyzwań związanych z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom oraz personelowi placówek. Dlatego wśród zaplanowanych sesji XVI Forum Rynku Zdrowia nie zabraknie dyskusji dotyczących najnowszych rozwiązań w zakresie technologii medycznych oraz digitalizacji sektora medycznego.

Organizowane od 2005 r. Forum Rynku Zdrowia stało się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych debat poświęconych ochronie zdrowia, między innymi z udziałem: wybitnych postaci medycyny, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzystów, menedżerów podmiotów leczniczych, pacjentów, ekspertów oraz lekarzy wielu specjalizacji.

 

Opinie użytkowników (0)

Ten produkt nie ma jeszcze żadnej opinii uzytkowników. Twoja może być pierwsza!